KONST / Litografier / Färglitografi 14424021
nr 1442 4021
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Färglitografi, 3 st, Alain Berck-Vitz (f. 1953), yttermått inklusive ram: 64x52-72x57 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:22:11
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr